Bosch Інструмент Сервіс

/Адреса:

Київ, пр-т Перемоги, 45

/Шулявська

Режим роботи:

Пн-Пт: 09-00 до 17-00;

Сб-Нд: вихідний

0

0 товаров на сумму 0 грн

Оформити замовлення

/Адреса:

Київ, пр-т Перемоги, 45

/Шулявська

Режим роботи:

Пн-Пт: 09-00 до 17-00;

Сб-Нд: вихідний

Авторизований сервісний центр

з ремонту електроінструменту Bosch, Dremel

Bosch Інструмент Сервіс

0

0 товаров на сумму 0 грн

Оформити замовлення

Увага! Ми переїхали на пр-т Перемоги, 45 (метро Шулявська), вхід із двору посилання на карту

Ремонт електролобзика Bosch (Бош)


Ремонт электролобзика Bosch (Бош) в Киеве

Висока надійність інструменту Bosch неодноразово доведена у роботі. Електричний лобзик не є винятком. Але, як і будь-яка техніка, після закінчення часу лобзик Bosch потребує профілактики, а у разі поломки, якісного ремонту.


Фірмовий сервісний центр Bosch компанії Епос, на високому професійному рівні виконує гарантійний ремонт, а у разі закінчення гарантійного терміну, платний ремонт електроінструментів торгової марки Bosch, Skil, Dremel.


Ремонт електролобзика Бош проводиться з використанням тільки оригінальних комплектуючих, що гарантує подальшу бездоганну роботу інструменту. Висококласні фахівці сервісного центру мають величезний досвід, безпомилково визначать стан інструменту в процесі діагностики, і оперативно розпочнуть роботу, попередньо погодивши із замовником вартість ремонту.


Ремонт лобзика Bosch у Києві


Авторизований сервісний центр Bosch знаходиться у Києві, та надає свої послуги на території міста, а також усієї України, використовуючи служби доставки Нова Пошта. Щоб скористатися послугою, Вам достатньо зателефонувати на будь-який зручний номер, і повідомити про бажання відправити електролобзик на ремонт. Після отримання та після проведення діагностики, ми відразу ж повідомимо про тривалість та вартість ремонту. Відправлення відремонтованого інструменту відбувається негайно після проведення ремонту за вказаними координатами.


У сервісному центрі ви можете зробити:

 • Ремонт, заміна опорного штока лобзика
 • Ремонт редуктора лобзика
 • Ремонт вузла фіксації полотна
 • Заміна шестірні лобзика
 • Заміна якоря лобзика
 • Ремонт, заміна кнопки увімкнення
 • Ремонт, заміна електроніки, що управляє
 • Заміна опорного ролика
 • Заміна вугільних щіток
 • Заміна підшипників
 • Ремонт, заміна корпусу лобзика

Якщо ви маєте навички та готові виконати ремонт лобзика своїми руками, наш сервісний центр надає можливість купити запчастини для лобзика Bosch безпосередньо в нашому офісі або оформити замовлення через сайт з доставкою по Україні. Купуючи комплектуючі у нас, Ви купуєте лише оригінальні запасні частини для інструменту, які надходять до нас безпосередньо від виробника Bosch.


Використовуючи каталог, перейшовши через пошук інструмента до схем деталізації, у Вас також є можливість самостійно відшукати необхідні запчасти для лобзика Bosch GST 90, запчасти на электролобзик Бош, запчасти для электролобзика Bosch PST 650, запчасти на лобзик Бош 700 та комплектуючі для інших популярних моделей лобзиків. За допомогою механізму інтерактивної навігації, представленого на нашому сайті, можна безпомилково визначити, який купити якір, статор, шестерні, які необхідно замовити кнопку включення, вугільні щітки, направляючий ролик, направляюча штанга, шток для електролобзика Бош. Використовуйте 10-ти значний код деталі для отримання інформації щодо наявності та ціни.